دهکده نوآوری کشاورزی و دانش بنیان کلید خورد 

 دهکده نوآوری کشاورزی و دانش بنیان کلید خورد 

 دهکده نوآوری کشاورزی و دانش بنیان کلید خورد 

در آستانه هفته دولت؛

 

دهکده نوآوری کشاورزی و دانش بنیان کلید خورد

 

به گزارش روابط عمومی ‌شرکت مادر تخصصی خدمات کشاورزی؛ دکتر سید محمد مجابی مدیر عامل این شرکت گفت: در راستای تحقق شعار سال از سوی مقام‌معظم رهبری با عنوان تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین و همچنین تاکیدات مقام عالی وزارت درخصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناوری های نوین طی جلسه ای با حضور دکتر محمد رضا کاشفی مدیر عامل موسسه جهاد استقلال صورتجلسه تحویل مجتمع انبارهای فردیس کرج امضاء شد.

 

وی افزود: این اقدام با هدف ایجاد دهکده نوآوری کشاورزی و دانش بنیان به منظور مشارکت و بهره مندی از ظرفیت های متفابل صورت گرفته است.

 

مجابی اظهار داشت: هدف دیگر تحقیق، توسعه و تولید محصولات حوزه امنیت غذایی کشور و افزایش ضریب نفوذ دانش و تکنولوژی در بخش کشاورزی می باشد.

 

این مقام مسئول تصریح نمود: تقویت و توانمند سازی بازار محصولات دانش بنیان داخلی با هدف کاهش هزینه های تولید می تواند مهمترین خروجی این توافق می باشد.

 

دکتر مجابی در پایان تاکید کرد: این اقدام در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناوری های نوین و بر اساس مصوبه مجمع عمومی شرکت می باشد و از طرفی نیز در آستانه فرا رسیدن هفته دولت همه وظیفه داریم برای تحقق شعار سال در بخش تولید با انجام برنامه های تاثیر گذار مختلف برای نیل به این امر مهم تلاش و برنامه ریزی کنیم.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.